Integracja sensoryczna warszawa - Zespół

Zespół

Dorota Stępień

Założycielka i lider zespołu terapeutycznego „Niebieskiej huśtawki”, psycholog. Od ponad 10 lat odnosi wymierne sukcesy, stosując terapię SI.

Doświadczenie zawodowe:

Kursy, szkolenia i certyfikaty:


Katarzyna Stępińska

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, pedagogiem i animatorem kultury. Posiadam Certyfikat Terapeuty Integracji Sensorycznej wydany przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, jak i osobami dorosłymi z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną.
Integracja Sensoryczna jest dziedziną, w której moc i skuteczność ogromnie wierzę.


Marta Jakubowska

Pedagog ogólny i specjalny. Terapeutka od lat związana z Fundacją SYNAPSIS gdzie diagnozuje, wspiera dzieci, młodzież z zaburzeniami rozwojowymi i i ich Rodziców. Specjalizuje się w prowadzeniu grup Treningu Umiejętności Społecznych , psychoedukacji Rodziców.
Mama dwóch dorosłych córek ( 22 i 18 lat) oraz rocznego synka synka.


Olga Puzanów

Dyplomowany diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej, nauczyciel mianowany nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego, wychowawca w jednym z warszawskich przedszkoli. Autorka programu „Gimnastyka dla szkraba to nie tylko zabawa”. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej. W wolnych chwilach zdrowo gotuje i uprawia sport.

Wybrane kursy, warsztaty, szkolenia: